Pierre Wind brengt motivatie, inspiratie, innovatie en educatie op het symposium op maandag 1 juni. Foto: Walter Kallenbach
Het symposium zal plaatsvinden in het Evertshuis in Bodegraven en het programma is verdeeld in drieën: een gezamenlijke start, break-outs voor sector-specifieke onderwerpen en ten slotte een gezamenlijke afsluiting.
Gastspreker Pierre Wind
Op gebied van smaak is Pierre Wind een pionier in Nederland. Hij kreeg grote bekendheid door zijn kookprogramma’s op televisie en is in 2014 uitgeroepen tot Kok des Vaderlands. Hij deed 5 jaar onderzoek naar hoe je de helft van je energie kunt besparen en bezit veel expertise en een innovatieve kijk op serieuze onderwerpen zoals voedselverspilling en milieubewust koken.
Meer informatie volgt.
Blijf op de hoogte
Ben je geabonneerd op onze nieuwsbrief, dan valt de uitnodiging met programma vanzelf in je digitale postvak. Nog geen abonnee, meld je dan snel aan voor onze maandelijkse update.
Nu al zeker dat je er bij bent? Vul onderstaand formulier in en druk op ‘verzenden’.