Op maandag 2 juni organiseren gemeente Bodegraven-Reeuwijk, RvHID en OPBR voor ondernemers en IT Managers het event ‘Tech aan, risico’s uit’ over veilige IT. Diverse sprekers, onder wie lokale IT-specialisten en techondernemer Ben van der Burg, vertellen hoe je jouw digitale weerbaarheid versterkt én met vertrouwen kunt ondernemen.
Cyberveiligheid is belangrijk voor elk bedrijf, maar zeker voor ondernemingen in de Food en Logistiek, waarvan Bodegraven-Reeuwijk er veel kent. Veiligheid en voorspelbaarheid van processen is cruciaal voor de bedrijfsvoering. Hoe benut je de kansen van slimme IT en AI zonder dat cyberdreigingen je bedrijf kwetsbaar maken?
Programma
Het event vindt plaats op maandag 2 juni van 18.15 tot 22.00 uur in het Evertshuis in Bodegraven (Julianastraat 4). Vanaf 18.15 uur is er inloop met soep en een broodje. Om 19.00 uur begint het programma. Na afloop is er de gelegenheid om na te praten.
NB: Het event is voor jou gratis toegankelijk! De kosten worden gedragen door gemeente Bodegraven-Reeuwijk, OPBR en RvHID.
Sprekers
Reëel risico
43% van de cyberaanvallen is gericht op het mkb en 60% van de mkb’ers die gehackt zijn, gaat binnen 6 maanden failliet.
Dat gebeurt niet alleen door continuïteitsuitval en gebrek aan back-ups, maar ook als gevolg van weglopende klanten, imagoschade, hoge herstelkosten en emotionele stress. Ben jij voorbereid?

Ben van der Burg
Techondernemer
Als schaatser balanceerde Ben op het randje van de menselijke mogelijkheden. Nu doet hij dat in de digitale wereld. Hij vertelt over AI en andere digitale innovaties die een plek verdienen in elke organisatie.

Bart Lageweg
Bizway & Cyberherstel.nl
Cybercriminaliteit overkomt iedereen. Zelfs Bart, specialist op dit gebied. Wat deed dit met zijn bedrijf en met Bart persoonlijk?

Nicolas Maes
Royal Dirkzwager
Elke dag voorziet Royal Dirkzwager ruim achthonderd organisaties in de maritieme sector van actuele en up-to-date informatie. En toen ging twee jaar geleden alles op zwart…

Tom Smit
Think4
Wat kan en moet je als ondernemer doen om een cyberaanval of datalek te voorkomen? Tom geeft een stappenplan voor het ‘wat als’-scenario.

Jan Leendert van den Heuvel
Gemeente Bodegraven-Reeuwijk, wethouder economie
Reflectie op de rol van de gemeente.

Arjan Griffioen
Goudriaan Jongerius Bouw, voorzitter OPBR, voorzitter RvHID
Dagvoorzitter van het event.

Mystery Guest
